Yeni Maceralar

Bonobo ile tanışın

Bonobo'yu Keşfedin

Sektörün Lideri

Ürünlerimiz

Yeni Maceralar İçin

BONOBO

Bonobo, sınırları aşan ve sonsuz olasılıklar dünyasının kilidini açan çok yönlü bir şaheserdir. Çarpıcı estetiği, en son özellikleri ve kusursuz performansıyla Bonobo sadece sıradan elektrikli bisiklet değil, aynı zamanda sınırsız maceralara açılan pasaportunuz.

Bonobo, sizi hareketli şehir sokaklarından kumsallara ve ötesine kadar çeşitli arazilerde zahmetsizce taşır. Sahil yollarında zahmetsizce gezinirken veya engebeli parkurları keşfederken rüzgarın akışını hissedin.

Olağanüstü performansının ötesinde, Bonobo bir sanat eseridir. Şık gövdesi, birinci sınıf bileşenleri ve titiz işçiliği, gittiğiniz her yerde onu öne çıkarır.

Keşfedin

Yeni Maceralar İçin

MD10 PRO

MD10 PRO, sınırları aşan ve sonsuz olasılıklar dünyasının kilidini açan çok yönlü bir şaheserdir. Çarpıcı estetiği, en son özellikleri ve kusursuz performansıyla MD10 PRO sadece sıradan elektrikli bisiklet değil, aynı zamanda sınırsız maceralara açılan pasaportunuz.

MD10 PRO, sizi hareketli şehir sokaklarından kumsallara ve ötesine kadar çeşitli arazilerde zahmetsizce taşır. Sahil yollarında zahmetsizce gezinirken veya engebeli parkurları keşfederken rüzgarın akışını hissedin.

Olağanüstü performansının ötesinde, MD10 PRO bir sanat eseridir. Şık gövdesi, birinci sınıf bileşenleri ve titiz işçiliği, gittiğiniz her yerde onu öne çıkarır.

Keşfedin

Tarzını Seç

Sizin için tasarlandı...

20 yıllık inovasyon tecrübemizle.

Özel bisikletler üretiyoruz.

Hikayemizi Oku

Eğlenceyi ve Aksiyonu Yaşayın

Kusursuz Perfomans

Geride kalma

Güvenilir Hizmet ve Destek

Kusursuz bir müşteri deneyimi. Yolculuğunuz sizi nereye götürürse götürsün uzman desteğin keyfini çıkarın, böylece kesintisiz desteğimizle en üst düzeyde müşteri memnuniyeti yaşayabilirsiniz.

Satış Noktaları

Seçkin bayilerimizi ziyaret ederek Ape Ryder modellerini yerinde inceleyebilir. E-Bike modellerimizin sıra dışı özelliklerini yerinde görebilirsiniz.

Yetkili Servisler

Size ihtiyacınız olan desteği vermek için yetkili bayi ve servislerimizle hizmet veriyoruz. Size en yakın servisimiz için yetkili servis ağımızı ziyaret edin.

Canlı Destek

Kusursuz müşteri memnuniyeti için müşteri hizmetleri destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Özel olarak üretildi. Eğlence için tasarlandı.

Keyfi Keşfet

Bayi Ağımız

Sosyal Sorumluluk

Daha iyi bir gelecek için pedal çevirin

Yaşadığımız dünyayı önemsiyoruz. Bu dünyada net pozitif olmak için her gün çabalıyoruz. Satın aldığınız her Ape Ryder, okyanus hayvanlarını korumaya adanmış kar amacı gütmeyen SeaTrees\'e bir bağış olarak sayılır. Ayrıca, maymunlarımızı korumak için çalışan Kenya Mangrov Barınaklarını doğrudan destekliyoruz.

100%

düşük karbon salınımı

100x

elektrli araçlara göre şarj başına daha fazla menzil

24.4 million

CO2 salınımının önüne geç